no list of cart

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

مشاوره طراحی سایت

انجام مشاوره طراحی سایت برای ورود به تجارت الکترونیک امری ضروری است.​

در واقع درست مانند شروع یک کسب و کار در دنیای حقیقی، برای شروع یک کسب و کار اینترنتی نیز احتیاج به مشاوره دارید. حوزه وب و اینترنت یکی از جدیدترین فناوری های جهان محسوب می شود که بسیاری از بخش های زندگی بشر را تحت تأثیر قرار داده است. تجارت و اقتصاد یکی از بخش هایی است که بیشترین تأثیر را داشته و تغییرات بزرگی در این حوزه به وجود آمده است.

امروزه بسیاری از خدمات دولت ها هم در بستر اینترنت انجام می شود. بزرگ ترین و پرفروش ترین فروشگاه ها هم در این بستر فعالیت می کنند و تمایل به خرید اینترنتی نیز در حال افزایش است. به همین دلیل تمایل به عرضه محصولات و خدمات در بستر اینترنت رو به افزایش است. اما نبود اطلاعات و آگاهی کافی مدیران کسب و کارها از تجارت الکترونیک است که باعت عدم موفقیت و شکست اغلب آنان در کسب و کار اینترنتی می شود.

بنابراین کسب آگاهی از طریق مشاوره تخصصی بسیار اهمیت دارد. اما این آگاهی چگونه و در چه مواردی باید باشد؟ آنچه که در مشاوره های تخصصی باید به دنبال آن باشید این است که چه وب سایتی و با چه خصوصیاتی پاسخگوی نیاز شماست؟ چه سیستمی با چه خصوصیاتی و با چه قیمتی برای نوع فعالیت شما مناسب خواهد بود؟ به روز رسانی، پشتیبانی و ارتقای آن چگونه خواهد بود؟

ما چه می کنیم؟

سایت فــا (سورناگسترسهند سابق) با تجربه طراحی سایت های فروشگاهی، شرکتی، خبری، مارکت پلیس و … آماده ارائه مشاوره تخصصی پیش از ورود به دنیای تجارت الکترونیک است.

در جلسات مشاوره (آنلاین  و یا حضوری ) تلاش می کنیم همه سوالات شما را به صورت کامل پاسخ دهیم تا هیچ ابهامی در طراحی سایت وجود نداشته باشد.

این امر موجب می شود هر دو طرف وظایف و تعهدات خود را به درستی بشناسند و به آن عمل کنند.

ما با تمام تلاشمان سعی بر رضایت شما عزیزان داریم .

 

مشاوره کسب و کار

فرم زیر را تکمیل کنید تا همکاران ما با شما تماس گرفته و راهنمایی های لازم را انجام دهند.

enemad-logo