توسط: تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۴۰۲ 0 دیدگاه

سایت ارزان ارزش دارد یا خیر؟

سوالی که ممکن است به ذهن هر فردی برسد این است که آیا سایت‌های ارزان قیمت واقعا ارزش دارند یا خیر؟ در این مقاله، به بررسی این سوال می‌پردازیم و به نتیجه‌ای قطعی می‌رسیم.

سایت ارزان، ارزشمند یا نه؟

تحلیل سایت‌های ارزان

اولین قدم در تحلیل سایت‌های ارزان، بررسی کیفیت محصولات یا خدماتی است که این سایت‌ها ارائه می‌دهند. آیا این محصولات و خدمات با کیفیت هستند یا نه؟ بررسی نظرات مشتریان قبلی و مقایسه با سایت‌های دیگر می‌تواند به ما در این بخش کمک کند.

در مرحله بعد، قیمت محصولات و خدمات ارائه شده در سایت را بررسی می‌کنیم. آیا قیمت‌ها واقعا ارزان هستند یا اینکه به دلیل کیفیت پایین محصولات یا خدمات است؟ مقایسه قیمت‌ها با سایت‌های مشابه می‌تواند به ما در این بخش راهنمایی کند.

نظر کارشناسی چی میگه ؟

در واقع اگر بخوایم عادلانه و منطقی صحبت کنیم حتی برای سایت های نوپا نیز این نوع سایت ها را پیشنهاد نمیکنیم چرا که به مرور مشکلات خودشان را خواهند داشت و به طبع ضررهایی را نیز می توان به محصولات و شرکت شما وارد کند و اگر به مثال قدیمی رجوع کنیم هیچ گرانی بی‌حکمت نیست و هیچ ارزانی بی‌علت شما قطعا با تحقیق های جامع و نیازهای مجموعه خودتون در همان ابتدا و سفارش منطقی و عقلانی یک سایت ایده آل برای خود داشته باشید که هم از لحاظ سئو ،کد نویسی ،امنیت ، گرافیک ،مدیریت و.. بهترین باشد

حتما در انتخاب سفارش به نوع هاست ، مشخصات هاست دقت کنید و سعی کنید همان ابتدا هاست سایت خود را با منابع مورد نیاز خود سفارش دهید ! البته این مورد را میتوان به مرور و نیاز افزایش داد اما حداقل در خرید اول خود دقت کنید و نسبت به نیازهای خود خرید کنید .

کارشناس ارشد طراحی سایت یکی از شرکتها : کیانوش فرجام » ببینید اگر دوستانه بگم خدمتون دنبال سایتهای رایگان که به هیچ وجه نرید این کار یعنی خودکشی که خوشبختانه تا حد زیادی این نوع خدمات حذف شدند چرا که ضررهای سنگینی به سفارش دهنده وارد میکنه و به جای کمک به کسب و کار با مشکلات فراوان مخاطبین و مشتریان رو فراری میده

از طرفی سایتهای ارزان هم در واقع محک خوبی برای شرکت و یا کسب و کار ما نیست چون عدیده مشکلاتی که دارند بعد ها جبران پذیر نیستند اما یک پیشنهاد دوستانه برای شما کاربران عزیز ، اگر هم میخواید سایت ارزان سفارش بدید سعی کنید اولا زیاد دنبال ارزان بودن نباشید چرا که شما باید بازخورد خوبی از سایت به کسب و کارتون بدید اما اگر اصرار بر اینکار نسبت به بودجتون دارید  اصول اولیه طراحی رو رعایت کنید تا در آینده بتونید سایتتون رو  بروز رسانی کنید  .

سایت ارزان، ارزشمند یا نه؟

نتیجه نهایی

با توجه به تحلیل‌های انجام شده، می‌توان نتیجه گرفت که سایت‌های ارزان ممکن است در برخی موارد ارزش داشته باشند اما در بسیاری از موارد مشکلات عدیده خودشان را دارند و می تواند با حیثیت مجموعه برخورد کند . اما برای اطمینان از خرید امن و با کیفیت، بهتر است قبل از خرید، نظرات مشتریان قبلی را مطالعه کنید و با سایت‌های دیگر مقایسه کنید.

شما می توانید به عینه با جستجوی سایت ها هم در مجموعه سایت فا و هم موتورهای جستجو اعم از گوگل و…  مقایسه آنها از لحاظ گرافیکی ،سرعت لود سایت ،امکانات سایت و… به نتیجه دلخواه خود برسید

در مجموعه سایت فا بهترین ها را برای شما فراهم آورده ایم و شما می توانید در تمامی سفارش ها از ۳ پلن برنزی ، نقره ای و طلایی یکی را انتخاب کنید و البته میتونید به مقایسه امکانات و ساختار اونها بپردازید و صد البته با مشاوره رایگان در خدمتون هستیم ،  ما همیشه پیشنهادمان برای شما بهترین هاست چون شما بهترین هستید ❤️

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

دوازده + ده =